facebook-logo vokas 1

Mūsų paslaugos
Įdomios nuorodos
 
cityvex-play

sistemos-monitoringas-logo

FBlogo

bukciu atsiliepimas

Apie ENSO


CITYVEX vizijos autoriai yra UAB „ENSO Projects" specialistai, turintys ilgametę patirtį šildymo, vėdinimo, kondicionavimo bei automatizavimo sistemų projektavime, įrengime bei eksploatacijoje. Jauna ir ambicinga komanda, auganti nuo 1992 metų, šiandieną gali įgyvendinti ypač sudėtingus pastatų inžinerinių sistemų projektus. Tačiau nuolatinio tobulėjimo siekis, nebetenkino mūsų ambicijų, todėl buvo sukurtas CITYVEX tam, kad žengti didelį žingsnį į priekį.

Stebėdami ypač problematišką daugiabučių namų šilumos ūkio situaciją, bei nevykstantį modernizavimo procesą, mes ėmėmės iniciatyvos pasiūlyti nebrangius, tačiau didelę ekonominę naudą duodančius sprendimus. Negailėdami jėgų ir laiko, savo iniciatyva daugybę dienų analizavome situaciją, kol gimė pirmasis kūrinys - daugiabučiams skirtas šilumos siurblys.

Matydami didžiulį energijos taupymo potencialą, nusprendėme toliau plėtoti šiuos darbus, kurių pasėkoje tikime gims ne tik racionalūs sprendimai esamoms situacijoms spręsti, bet ir naujos kartos gaminiai.