facebook-logo vokas 1

Mūsų paslaugos
Įdomios nuorodos
 
cityvex-play

sistemos-monitoringas-logo

FBlogo

bukciu atsiliepimas

Kaip CITYVEX veikia?


Senų daugiabučių gyvenamųjų namų, o dažnai ir naujų vėdinimo sistema yra paprasčiausia natūrali trauka. Taip vėdinant prarandamas didelis kiekis (25-30 proc.) šilumos energijos, ypač šaltuoju metų laiku. Todėl buvo sukurtas CITYVEX.

CITYVEX - tai yra visiškai naujos konstrukcijos šilumos siurblys, kuris naudoja iš sanitarinių mazgų per daugiabučių vėdinimo šachtas išleidžiamą šiltą orą ir paimtą šilumos energiją gražina į pastatą. Gauta šiluma gali būti naudojama dviem būdais:

- rankšluosčių džiovintuvų (gyvatukų) šildymui;
- daliniam karšto vandens pašildymui;

-šildymo sezono metu-šildymui.

Visi šilumos siurblio komponentai parenkami taip, kad pagamintų reikiamą šilumos kiekį ir būtų užtikrintas naudingumo koeficientas (COP) ne mažiau kaip 3,6.
Norėdami pamatyti kaip sistema veikia spauskite čia>>>


Kokia nauda CITYVEX duoda?


SUMAŽĖJA IŠLAIDOS ŠILDYMUI
- sistema CITYVEX bendras namo išlaidas už šildymą sumažina ~ 15 %;
- 2 kartus sumažėja išlaidos karšto vandens ruošimui.


gyvatuku grafikas

PASTOVI VENTILIACIJA
- sistema CITYVEX palaiko nuolatinį norminį ištraukiamo oro kiekį, tokiu būdu pagerėja ventiliacija vasaros metu bei papildomai sutaupoma šilumos šaltuoju metų laikotarpiu.

MAŽĖJA APLINKOS TARŠA
- įrengus vandens šildymo sistemą CITYVEX, standartiniam 9 aukštų gyvenamajam namui (54 butai) sąlyginio kuro (naftos ekvivalento) suvartojimas sumažėja 9 t per metus, CO2 išsiskyrimai - 17,4 t per metus. Taigi naudojant išmetamo oro šilumą namas tampa mažinančiu aplinkos taršą.

SUDAROMOS KOMFORTO SĄLYGOS
- atsiranda galimybė automatiškai reguliuoti paduodamo į gyvatukus vandens temperatūrą ir programuoti pagal laiką (naktinis režimas ir t.t.);
- grindinio šildymo sanitariniuose mazguose pajungimo galimybė;
- numatomas saulės kolektorių pajungimas dėl dar efektyvesnio karšto vandens pašildymo.

PATIKIMUMAS
- CITYVEX sistema patvirtinta patentu, todėl pasirinkdami mūsų paslaugas, būsite tikri, kad ji veiks efektyviai ir nepriekaištingai.

Kur CITYVEX tinka?


NAUJAI STATYBAI

- CITYVEX tai patrauklus sprendimas naujų daugiabučių namų statytojams ir pirkėjams, siekiantiems ekonomiško būsto.

DAUGIABUČIŲ NAMŲ RENOVACIJAI
- CITYVEX sistema sukurta lengvam integravimui į senus daugiabučius ir ypač rekomenduojama pastato renovavimo metu. Tokiu būdu modernizavus daugiabutį būtų užkirstas kelias piktnaudžiauti karšto vandens suvartojimu gyvatukams šildyti, gyventojams nekeltų įtarimų sunaudojamas vandens kiekis, jo temperatūra ir apskaita, kuri galų gale atsiliepia kiekvieno kišenei. Šilumos gamintoju ir tiekėju tampa daugiabučio gyventojų bendrija, todėl gali savarankiškai spręsti, kiek ir kaip sistemą eksploatuoti.

Rašykite enso@ensobaltic.com ir mes pateiksime Jums pasiūlymą per 24 val.! (darbo dienomis).